Ana sayfa

Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.

şirket Profili

Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd. 1991 Yılında kuruldu

 

Firmamız Japon otomobil, Koreli otomobil, Amerikan otomobil, Avrupa otomobil için profesyonel bir autopart üreticisi ve tedarikçisidir.Guangzhou'da bulunan merkezi ve yaklaşık 100 deneyimli çalışanı ile.

Kendi Ar-Ge ekibimiz var, Her yıl 4-5 tip yeni ürün geliştiriyoruz.

 

Guangzhou'da iki depomuz ve iki mağazamız var.

Depomuza gittiğinizde hemen hemen her ürün örneğini görebilirsiniz.

 

Şirketimiz kesinlikle ISO 9001: 2008 sistemini takip etmektedir.

 

Tüm imalat, muayene, depolama, paketleme ve sevkiyat bu sistem altında yönetilmektedir.Şimdi ürünlerimiz müşterinin övgüsünü kazanın ve denizaşırı pazar için ABD, Japonya, Vietnam, Rusya, Ukrayna, Şili, Cezayir'de müşterilerimiz var ...

Ürünlerimiz hem yurtiçi hem de denizaşırı müşteriler tarafından derinlemesine onaylanmıştır.

 

Müşterilerimizle çalışmak için her fırsatı takdir ediyor ve değer veriyoruz, sizinle uzun vadeli ve kazan-kazan bir ilişki kurmak istiyoruz!

 

Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz

 

Our company is a professional autopart manufacturer & supplier for Japanese cars, Korean cars, American cars, European cars. Firmamız profesyonel otomobil autopart üreticisi ve tedarikçisi japon otomobil, kore otomobil, amerikan otomobil, avrupa otomobil. with it's headquarter located in Guangzhou, and about 100 experienced employees. merkezi Guangzhou bulunan ve yaklaşık 100 deneyimli çalışanı ile.

We have our own R & D team, Develop 4-5 type new products every year. Biz kendi Ar-Ge ekibi, her yıl 4-5 tipi yeni ürünler geliştirmek. Beside we can Development new products according customer's sample. Yanında biz müşteri örnekleri göre Geliştirme yeni ürünler.

 

Biz kendi iki depo ve Guangzhou iki dükkan var.

Depomuza gittiğinizde, hemen hemen her ürün örneğini görebilirsiniz.

 

Firmamız kesinlikle ISO 9001: 2008 sistemini takip etmektedir.

All manufacturing, inspecting, warehousing, packing & shipping are managed under this system. Tüm imalat, teftiş, depolama, paketleme ve nakliye bu sistem altında yönetilmektedir. Now our products Get the customer's praise, and for oversea market, we have customers in USA, Japan, Vietnam, Russia, Ukraine, Chile, Algeria... Şimdi ürünlerimiz müşterinin övgü alın ve denizaşırı pazar için, ABD, Japonya, Vietnam, Rusya, Ukrayna, Şili, Cezayir müşterilerimiz var ...

Ürünlerimiz derinden hem yurtiçi ve denizaşırı müşteriler tarafından onaylanmıştır.

 

Müşterilerimizle çalışmak için her fırsatı takdir ediyoruz ve besliyoruz, sizinle uzun vadeli ve kazan-kazan ilişkisi kurmak istiyoruz!

 

Ana Ürünler: yakıt pompası Meclisi, yakıt Pompası, yakıt Filtresi, hidrolik Direksiyon Pompası, hidrolik Direksiyon Dişli Kutusu, ateşleme Bobini, su pompası, buji, oksijen sensörü ve böylece.

 

 

 

 

 

 

 

 

Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.

 

Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.
1
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : PAT

No. Çalışanları : >100以上

Yıllık satış : 1500000-3000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 80% - 90%