Ana sayfa ÜrünlerYakıt Pompası Modülü Komplesi

NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi

Müşteri yorumları
çok nazik ve çok hasta tedarikçisi

—— Clive

ilk kez örnek gönderebilirsiniz, çok iyi

—— David

satın MOQ göre ve bir kez yanlış göndermek yanlış bir kez var, onlar bana doğru bir ücretsiz yeniden göndereceğiz, bunu seviyorum

—— Hector Sebastian Yañez Ortega

Ben sohbet şimdi

NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi

Çin NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi Tedarikçi
NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi Tedarikçi NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi Tedarikçi NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi Tedarikçi NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi Tedarikçi

Büyük resim :  NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Meclisi

Ürün ayrıntıları:

Model numarası: 17040-JE60D

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 adet
Fiyat: USD+30-60+PCS
Ambalaj bilgileri: Nötr ambalaj, marka ambalaj, müşterinin ambalajına göre
Teslim süresi: 3-7 Gün
Ödeme koşulları: Western Union, T/T, Paypal
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Türü: Yakıt Pompası Modülü Komplesi MOQ: 10 adet
Renk: Fotoğrafları Göster gibi OEM: 17040-JE60D
Ödeme vadeli: PayPal, TT, Western Union
Vurgulamak:

elektrikli yakıt pompası tertibatı

,

komple yakıt pompası grubu

NISSAN Qashqai 4WD X-Trail 17040-JE60D için Oto Yakıt Pompası Modülü Meclisi


Açıklama

tip Yakıt Pompası Komplesi / Yakıt Pompası Modülü Komplesi
Marka PAT
Adedi 10 PARÇA
Ödeme şartları Paypal, TT, Western Union
Teslimat süresi Müşterinin sırasına bağlı olarak
Anavatan Çin (anakara)OEM NO.

17040-JE60D 17040JE60D


Araba Yap

Nissan Qashqai 4WD X-Trail


Fotoğraflar

YAKIT POMPASI DEĞİŞTİRME TALİMATLARI

I.Preparations
A. Yakıt sistemleri basınç altındadır. Yakıt sistemi üzerinde çalışmaya başlamadan önce yakıt sistemi basıncını tahliye etmek gerekir. Basıncın azaltılması, yakıt kapağı çıkarılarak yapılabilir.
1. Yakıt pompası sigortasını sigorta bloğundan bulun ve çıkarın.
2. Sigortanın çıkarılmasından sonra motoru çalıştırın ve kalan yakıtı yakıt hatlarında tüketin. Motor kalan yakıt tükendiğinde motor durur.
3. Motor durduğunda, kalan herhangi bir yakıt basıncını azaltmak için motoru üç saniye kranklayın.
B. Araçların negatif / topraklama kablosunu aküden ayırın ve yakıt pompasını değiştirirken yanlışlıkla bağlanmayacak şekilde sabitleyin.
C. Benzin aracın yakıt deposundan boşaltın.
1. Sadece ve OSHA onaylı benzinli transfer pompasını ve onaylanmış yakıt depolama kaplarını kullanarak, yakıt deposuyla doldurma boynundan gelen kadar benzin çıkarın.
2. Aracı bir otomotiv vinci ile kaldırın veya aracı yukarı kaldırın ve OSHA onaylı kriko ayakları ile destekleyin, bu da yakıt deposunun sökülmesi için engelsiz açıklığa izin verir.
3. Yakıt deposu benzin seviyeleri, doldurma boynundan çıkan benzin miktarına bağlı olarak değişecektir. Araç kaldırıldığında, braket bağlantıları ile ek benzin çıkartılabilir.
II. Yakıt Deposunun Sökülmesi
Yakıt depoları araçtan araca değişir; Aşağıdaki yakıt deposu sökme talimatları tipik bir yakıt deposu sökme içindir. Özel aracınız için yakıt deposu sökme ile ilgili daha spesifik talimatlar için, yakıt pompasını değiştirdiğiniz araç için onaylanmış bir servis elkitabı almak gerekebilir.
1. Yakıt deposu sökme adımına başlamadan önce işin kapsamını görsel olarak inceleyin. Kolayca bulunabileceğinden emin olun.
2. Yakıt deposuna bağlanan tüm görünür yakıt hortumlarını aracın geri kalanından ayırın (yeniden montaj için tüm bağlantıları işaretlediğinizden veya işaretlediğinizden emin olun).
3. Pimler veya konektörlere zarar vermemek için ekstra dikkat ederek yakıt deposundaki elektrik bağlantılarını ayırın.
4. Gerekirse, yakıt doldurma boynunu araçtan ayırın ve çıkarın.
5. Yakıt deposunun tespit kayışlarını gevşetin ve kayışları tamamen çıkarmadan önce yakıt deposunu destekleyin. Yakıt dökülmesini önlemek için ek önlemler alın.
6. Herhangi bir yalıtım pedinin durumunu ve yerini not edin. Yıpranmış veya yanlış hizalanmış, yanlış takılmış olan pedler, yeni yakıt pompasının performansını etkileyebileceğinden değiştirilmelidir.
III: Dirsek Kaldırma
1. Dirseği yakıt deposundan çıkarmadan önce, yakıt deposunun üst kısmında veya kilitleme halkası bölgesinin açıklığında birikmiş olabilecek kir veya kalıntıları iyice temizlediğinizden emin olun. Daha sonra sorunlara neden olabilecek yakıt deposuna giren yabancı madde.
2. Doğru tpple'ları kullanarak, zarar görmemeye dikkat ederek kilitleme halkasını veya tutucuyu çıkarın.
3. Dirseği yakıt deposundan dikkatlice kaldırın. Eski O-ring contasının, parçaların taneciklere düşmesine izin vermeyecek şekilde fazlaca dikkatle çıkarılması gerekir. Eski O-ring contasını atın, kit içerisinde bulunan yeni bir O-ring contası ile değiştirilecektir.
IV. Pompanın değiştirilmesi
1. Pompayı ve filtreyi, kitle birlikte gelen talimatlarda belirtilen şekilde değiştirin.
2. Tüm bağlantıların yakıt deposuna monte edilmeden önce sağlam olduğundan emin olun.
V.Bilgi Yeniden Yükleme
1. Parantezin yeniden takılmasından önce, yakıt deposunun içini kir, kir veya yabancı maddeler açısından dikkatlice kontrol edin. Gerekirse, braket yeniden takmadan önce yakıt deposunu temizleyin.
2. Desteğin tamamen monte edildiğinden ve kuruluma hazır olduğundan emin olun.
3. Yeni O-halkasını, oluk açıklığındaki oluğa takın. Braket tertibatını, şamandıra veya şamandıralı kolun bükülmemesine veya zarar görmemesine dikkat ederek, yakıt deposuna dikkatlice indirin. Filtreyi kıvrıkken filtreyi tutarken O-halkasını rahatsız etmediğinizden emin olun ve filtreyi kıvırmayın, aksi takdirde kısıtlanabilir yakıt akışı.
4. Kilitleme halkasını veya tutucuyu doğru araçları kullanarak yeniden takın.
Yakıt deposunu yeniden kurma.
1. Bölüm II'de belirtildiği gibi, aşınmış yalıtım ve montaj pedleri değiştirilmelidir. Pedlerin aynı nanona takılmaları zorunludur, aksi taktirde eksik veya yanlış takılmış pedler aracın gürültüsüne veya titreşimine neden olur.
2. Yakıt deposunu kaldırmadan önce, tüm yakıt hatlarının ve hortumların çalıştığından emin olun. Daha düşük veya hatalı yakıt boruları veya hortumları.
3. Yakıt deposunu doğru montaj konumuna getirin. Yakıt deposunun doğru konumda olması durumunda, destek kayışlarını ve cıvatayı sökülecek şekilde takın.
4. Tüm yakıt hatlarını ve elektrik bağlantılarını, kıvrılma ve delinme olmadığından emin olarak güvenli bir şekilde yeniden bağlayın. Yakıt hatlarının doldurulması özellikle önemlidir, yakıt hatlarını, tüm klipsleri kullanmadan ve üreticinin sağladığı cihazları sabitlemeden önce, aynı şekilde yönlendirdiğinizden emin olun.
VII. Sürecin Tamamlanması
1. Benzin, sadece bir OSHA onaylı benzin dağıtım cihazı ile araç yakıt deposuna yeniden takılmalıdır. Bir sonraki adıma geçmeden önce, pompa değişimi sırasında veya benzin dolumu sırasında dökülebilecek yakıtı temizlediğinizden emin olun.
2. Bu sırada sızıntılara yönelik bir görsel kontrol gereklidir. Bir sonraki adıma geçmeden önce herhangi bir sızıntı varsa düzeltin.
3. Ters sıralamayı veya çıkarmayı takiben, yakıt pompası sigortasını tekrar sigorta bloğuna tekrar takın ve negatif / toprak akü kablosunu aküye yeniden takın.
4. Aracın motorunu çalıştırın ve sızıntı olup olmadığını kontrol edin. Kaçaklar varsa bunları derhal düzeltin.
5. Bazı araçlarda, arıza kodu belirten bir ışık yanmış olabilecek OBD (Araç içi diyagnoz) sistemleri bulunmaktadır. Araca özgü servis kılavuzunu kullanarak sorun kodlarını temizleyin.


Dikkat:
1. yağsız durumda çalışan yakıt pompası ücretsiz yasaklayın;
2. Yakıt Pompası standart yakıt kullanmalıdır: alkol pompası alkol yakıtı kullanabilir, dizel yakıt pompası dizel yakıtı kullanın, metanol yakıt pompası metanol kullanın;
3. Yakıt pompasını ve süzgecini / filtresini aynı anda değiştirmeniz gerekir;
4. Düşmüş ürünler kullanılmasına izin verilmez;
5. öngörülen zaman veya kilometre göre filtre yakıt filtresi;
6. Deplasman pompası temiz çalışma ortamında tutulmalıdır;
7. Çok düşükse, yağın sadece 1 / 3'ü olduğunda yağ ilave edilmesi önerilir;
8. Yakıt pompası, araç modelleri ile eşleşmelidir.

İletişim bilgileri
Pan Asia Diesel System Parts Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Li

Tel: 86--13143601772

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)